Eva a Aneta na cestě ke změně životního stylu

Na začátku února 2017 Tomáš Hýna zveřejnil následující výzvu. Z přihlášených vylosoval syn Teo dvě dámy, které se s Vámi podělí o svou cestu ke změně životního stylu. Držíme jim pěsti!

„Rozhodl jsem se Vám přiblížit proces redukce hmotnosti, zlepšování fyzické zdatnosti a tím pádem zdravotního stavu, nejlépe jak dokážu – prakticky! K tomu ale nutně potřebuji Vaši spolupráci, a tím se dostávám k jádru této zprávy.

Hledám dobrovolníky, kteří by se s Vámi na našich webových stránkách www.fitzoneolomouc.cz a na FB podělili o svůj příběh, o své pocity při změně životního stylu, o průběžné fotografie. Nabízím 3 měsíce neomezených lekcí v našem centru Svět FitZone a poradenství ohledně výživy a tréninku zcela zdarma pro 2 z Vás, kteří mi pošlou přihlášku nejpozději do 10.2. 2017 na mail info@fitzoneolomouc.cz. Z přihlášek vylosujeme 11.2. dva z Vás a pustíme se do toho!

Cílem je představit můj způsob práce a výsledky jaké přináší. Ukázat Vám, že každý má možnost na sobě začít pracovat. Věřím, že Vám následující měsíce budou dodávat potřebnou motivaci!“

Příběhy obou dam naleznete zde:

ANETA

EVA