Reference klientů

Lucie, Šumperk

Budu mluvit velmi otevřeně, takže nečekejte standartní stimulační proslov :-).  Jsem klasická ukázka ženy, která se narodila zjevně proto, aby ochutnávala a sytila své tělo 🙂 . Kdo by se neobětoval, že? Musím konstatovat, že mi to skutečně jde. Bože, jak já miluju jídlo. Jen o něm mluvím a prožívám nirvánu 🙂 . No, nicméně každá sranda jednou končí. U mě to bylo ve chvíli, kdy jsem stoupla na váhu a viděla to gigantické číslo. Člověk zažívá takový ten vnitřní boj, miluju kokinka – zadek jako štajrák, bez kokinek – budu štíhlá číča. Lhala bych, kdybych tvrdila, že tento boj nesvádím do dneška, ale přece jen, už ho mám trochu více pod kontrolou. H.E.A.T. je nyní má čokoláda, má nirvána, mám z něj to samé potěšení a navíc jsem získala potěšení ze sebe samé. Po dlouhé době si můžu stoupnout před zrcadlo a říct si: „Bože, copak je to za krasavicu ?“ 🙂 Přála bych si, aby v sobě měla tento pocit uchovaný každá žena, protože každá z nás si zaslouží mít se ráda a být se sebou spokojená. Takže děvčata, těm kterým toto vyprávění přijde povědomé, přiďte za námi, my tu máme Hýnu a Hýna & spol to už zařídí:-)) Teď vážně. Chci opravdu srdečně poděkovat všem, kdo se podílí na zušlechťování mě samé, ať už mluvím o jídelníčku Tomáše či ostatních, kteří nás podporují na páse, že tu jste a že jste tu pro nás.

 

Zuzka 27 let, Kolšov

Žijeme len raz“

Mamča, s jedním prckem, parádní nadváhou, no jednoduše řečeno: spokojená domácí buchta, která si žila moderním životem bez pohybových aktivit či špetky soudnosti toho, co zrovna strkala do pusy. Prostě: vítejte v mém minulém životě ;)

Občas se, třeba na ulici, či sociálních sítích, ale potkáte se starými dobrými přáteli, kteří pro váš život mohou znamenat nyní ještě mnohem více, než jste si kdy vůbec dokázali představit.

A jak to u mě začalo? … Ten typický posed v prosinci u Facebooku při chatování po 10 letech:

„Kdy jdeme ven?“
„Ahoj, tak to nevím, spíše pojď dovnitř, na H.E.A.T. :-)“

No dobře, když jsem to viděla napsané poprvé, říkám, to bude asi nějaký, sprostý slovo.

Ale díky Michalovi Horníčkovi a celému HEAT týmu jsem pochopila ten úžasný význam těchto čtyř písmenek. A vše se změnilo. To o tom je teď můj, nový život, který chci žít dál. A moc bych přála všem lidičkám na světě, projít si tohle užasnou částí svého života a žít ji až do konce, a to nemyslím pouze na páse, ale na každém jejich krůčku, či byť sebemenším pohybu, a to vždy vpřed :-) .

Možná to chce se trošku nad sebou zamyslet. Proč? Myslíme si, že víme, co chceme, co potřebujete, jak se cítíme, protože nám vše příjde normální, přirozené. Přeci se nebudu omezovat když „Žijeme len raz“? …

Ale opak je někdy pravdou. Nevíme. Nebo aspoň, u mě to tak bylo. Nikdy bych nevěřila / nedávám na reklamy, jedna paní povídala…), že to tak jde- dokud si tím prostě člověk neprojde sám. A tak jsem v dubnu zvesela nastoupila do „plavkové“ výzvy. Jo, prostě Apríl byl ideálním dnem, na velkou změnu :-) .

Vy tu teď máte tedy ode mě jen pár „nakopávajících“ řádků, ale abyste pochopili, je fajn projít si tím. Proč? Protože to, co jsem si za ty úžasné tři měsíce zažila já, je jednoduše: nepopsatelné. Prostě, nikdy mi nebylo lépe!!! :-)

Mimo to, že H.E.A.T. program s parádní bandou, která v Šumperku působí, mě naučil radosti z nenásilné formy chůze+ individuálního přístupu / ano, i já jsem originál :-) /, mi pomohl zde najít i nové přátele. Všechny si tu prostě do jednoho jednoduše zamilujete.

Ukážou vám tu správnou cestu, jak se parádně cítit.

Jak se usmívat srdíčkem. Jak správně ží

 

Daniela, Šumperk

Ahojky, vždycky jsem byla zvyklá sportovat, ať to byl aerobik, jumping nebo posilování. Váhu jsem si udržovala pořád stejnou. Pak najednou nastal zlom a všechno mě přestalo bavit a váha šla nahoru. Vloni jsem začala běhat, ale s váhou to nic neudělalo. Jídlo jsem nijak moc neřešila. Na konci roku, kdy už nebyl žádný pohyb to nějak vygradovalo a dostala jsem na váhu, kterou jsem nikdy neměla. To už jsem si řekla dost, ale věděla jsem, že sama to nezvládnu. Už párkrát jsem na H.E.A.Tu byla a všimla jsem si, že tam mají výzvu. Řekla jsem si, že to zkusím a třeba mě to donutí s váhou něco udělat. Po 1. schůzce s Tomášem Hýnou jsem byla v trošku v rozpacích, zjistila jsem, že všechno dělám špatně a nevěděla jsem, jestli zvládnu změnit stravovací návyky a najdu si čas chystat si každý den jídlo a mít tolik pohybu. Ale když člověk chce, tak zvládne vše. Můj nynější způsob života se stal také mým koníčkem. Baví mě pořád vymýšlet nově věci ohledně vaření a bez sportu nemůžu být. Chodím běhat, na H.E.A.T a do toho posiluji doma. Vždycky si aspoň chvilku na pohyb najdu. Děkuji Tomášovi, za to že mě naučil vše ohledně stravy, že mě nakopnul a že mi vždy poradil po e-mailu. Všem, kdo váhají se do programu přihlásit, jděte do toho a nebudete litovat

 

Výsledky uvedené na těchto stránkách vycházejí z individuálních zkušeností klientů. Individuální výsledky nejsou garantovány a mohou se lišit.