HEAT Program

HEAT Program

Skupinová lekce založená na nejpřirozenějším pohybu, chůzi. Samozřejmě je lekce podkreslena vhodnou hudbou, která společně s instruktorem vytváří ideální prostředí pro klidné cvičení s maximálním efektem redukce hmotnosti. Lekce je určena v podstatě komukoliv bez ohledu na věk, či trénovanost. Pomáhá nejen redukovat zásobní tuk a získávat fyzickou kondici, ale i správně pochopit intenzitu zátěže, která je vhodná při aerobním tréninku.

„HEAT Program je součástí našich center již 8 let a za tu dobu jsme dokázali tuto unikátní aktivitu správně uchopit. Intenzita zátěže, klidná atmosféra a zcela individuální přístup je kombinace, která lidem pomáhá plnit své cíle. Je to základní stavební prvek naší Poradny životního stylu a v našich obou centrech v Šumperku a Olomouci pomohl více jak 350ti lidem“ Mgr. Tomáš Hýna

V naší nabídce jsou následující typy lekcí

HEAT
Lekce zaměřená na základní cíl – redukce hmotnosti. Může ji skutečně absolvovat kdokoliv, bez ohledu na věk a fyzickou kondici. V našem rozvrhu lze za takovou lekci považovat všechny 45 minutové lekce. Instruktor Vám pomůže správně hlídat zátěž během lekce.

HEAT/ TRX
Zcela unikátní lekce, kdy prvních 30 minut (u některých lekcí 45 minut) tréninku věnujeme HEATu a druhou část speciálně upravenému tréninku na systému TRX (30 minut).  Tato lekce je velmi atraktivní a také náročná. Proto doporučujeme vyzkoušet lekci po poradě s instruktorem. Nechceme vás ničit, ale správně dávkovat trénink :-).

HEAT Mírná
Speciální lekce, kdy je snížena intenzita zátěže a je používána klidnější hudba. Tato lekce je vhodná pro začátečníky, pro těhotné ženy i pro všechny, kteří například ze zdravotních důvodů nemohou absolvovat klasickou lekci HEATu.

fitzone-102 fitzone-106

 fitness expo09-3657FITNESS EXPO 2010-6634skoleni-8750