TRX

TRX

TRX je aktivita založená na posilování a rozvíjení svalového aparátu pomocí odporu vlastní váhy. Zcela přesně zapadá do našeho vnímání ideálního tréninku, který Vám zaručí nejen redukci hmotnosti, ale i patřičné zpevnění těla.

Je to závěsné cvičení, které rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

„Cvičení je zaměřeno hlavně na střed těla, který je z mého pohledu poradce v životním stylu centrem spalování. Pokud dokážete správně aktivovat střed těla, můžete následně dokázat cokoliv.“ Mgr. Tomáš Hýna

Lekce v naší nabídce

TRX
Klasická 60ti minutová lekce, která je zaměřena hlavně na střed těla a velké svalové partie.

HEAT + TRX
Zcela unikátní lekce, kdy prvních 30 minut tréninku věnujeme HEATu a druhou část speciálně upravenému tréninku na systému TRX. Tato lekce je velmi atraktivní a také náročná. Proto doporučujeme vyzkoušet lekci po poradě s instruktorem. Nechceme vás ničit, ale správně dávkovat trénink :-).

fitzone-061 fitzone-063 fitzone-066 fitzone-069-edit fitzone-072-trx