Využívejte Svět FitZone naplno!!!

Naše centrum je vytvořeno pro Vás, pro naše klienty. Zde Vám nastíním, jak využít jeho kapacity 100%.

Základem inteligentního pohybu je práce se svým tělem a jeho zátěží a všechny naše aktivity tuto podmínku primárně splňují. Samozřejmě občas zvednete nějaký medicimball, nebo skočíte přes švihadlo. Ze zkušenosti doporučuji vyzkoušet více druhů silových aktivit – TRX, pilátes, jógu, různé formy funkčního tréninku, PortDeBras, nebo trénink zaměřený na střed těla. Výsledkem je představa o tom, co mě baví a co mě nebaví. To považujte za první krok k úspěchu.

Krok druhý je zapojení aerobního pohybu, HEAT Programu. Tato forma tréninku přináší obrovské benefity svým průběhem. Soustředíte se na dech, žádná choreografie, pouze Vy a Vaše tělo. Díky tomu si 100% uvědomujete intenzitu zátěže a dokážete s ní aktivně pracovat – snížíte ji, nebo ji zvýšíte.

Krok 3 je správné nastavení permanentky. Je to důležitý motivační faktor! Samozřejmě je vše o osobním pohodlí klienta, a pokud se nechcete jakkoliv vázat, jednoduše si vložte na svůj účet 1000 Kč a získáte 10% slevu na naše lekce, nebo si zakoupíte permanentku na HEAT Program. Co Vám doporučuji, je moje „Poradna“. Zde si po zaplacení jednorázové částky 3900 Kč můžete 3 měsíce neomezeně užívat lekce jak HEATu, tak veškerých cvičení ve funkčním sále. Jako výrazný benefit získáte mé služby v oblasti poradny v životním stylu. S touto formou práce s lidmi jsem začal před 4 lety a do dnešního dne jsem měl více jak 270 klientů. Věřím, že to samo o sobě vypovídá o úspěšnosti programu. Konzultace zahrnují úpravu stravovacích návyků, nastavení reálného a hlavně funkčního režimu pohybu a pravidelné konzultace se mnou. Primárně se snažím lidi motivovat ke vnímání svých pocitů při změně, ale využívám i techniku v podobě bioimpedanční váhy (měření složení těla).

Těším se na Vaše připomínky a reakce.

Mgr. Tomáš Hýna