Anna Černá

Vzdělání:- Instruktor fitness - Spirální stabilizace páteře (1 A,B, 5A) - Rope skipping 1,2 (trikové skákání přes švihadlo) - Woudink (fitness program na houpacím prkně) - absolvovala jsem kurz Fit pain free - Instruktor Děti na startu - Masérka - sportovní masáže (kurz 150 hod.) - Tejpování

Zájmy:Mým velkým koníčkem je zároveň i moje práce, takže si ve volném čase ráda čtu knížky na téma funkční pohyb a celostní medicína. Dále miluji karaoke (tím neříkám, že jsem dobrá zpěvačka), ráda vařím a peču (nejlépe veganské jídlo, ale zároveň nepohrdnu domácí svíčkovou)  … a dá se jako zájem považovat pití dobré kávy? :-)

Zaměstnání:lektorka pohybových aktivit

Anna Černá

O mně

Před osmi lety jsem se z Opavy přestěhovala do Olomouce. Nejdříve jsem pracovala jako zástupkyně vedoucí v obchodě a po třech letech jsem přijala nabídku recepční ve sportovním centru. Z jedné suplované lekce jsem se procvičila do pozice lektorky, až se cvičení stalo součástí a náplní mého života. Nyní jsem pohybová lektorka a masérka s pětiletou praxí a tisícem odcvičených hodin. Na své práci miluji pomáhat pochopit, jak funguje vaše tělo. Záleží mi na vašem zdraví.

Tím, že jsem blíženec jsem taková „multifunkční“ a věnuji se různým typům cvičení. Miluji pohyb, ať už je to individuální lekce funkčního cvičení nebo vedení skupinové lekce pro 150 lidí v sále, či vysvětlení tématu, „jak funguje naše tělo“ pro 300 zaměstnanců firmy. Zúčastnila jsem se nespočtu seminářů, webinářů a neustále se vzdělávám a snažím se posouvat dále.
Cvičím se širokou (nejen) věkovou škálou – děti ve školce, studenti UPOL na Akademik Centru, senioři z Univerzity třetího věku, lidé v kanceláři i kompenzační programy pro vrcholové sportovce.
Ve  Fitzone se semnou můžete potkat na lekci SM systém, funkční cvičení, kruhový trénink, tabata a tam, kde bude potřeba. Těším se na každého z vás.

Dovednosti

SM systém
100%
funkční trénink
100%
Tabata 
100%