TRX je aktivita založená na posilování a rozvíjení svalového aparátu pomocí odporu vlastní váhy. Zcela přesně zapadá do našeho vnímání ideálního tréninku, který Vám zaručí nejen redukci hmotnosti, ale i patřičné zpevnění těla.

Je to závěsné cvičení, které rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

„Cvičení je zaměřeno hlavně na střed těla, který je z mého pohledu poradce v životním stylu centrem spalování. Pokud dokážete správně aktivovat střed těla, můžete následně dokázat cokoliv.“ Mgr. Tomáš Hýna

Lekce v naší nabídce:

TRX

Klasická lekce o délce 60 minut, která je zaměřena hlavně na střed těla a velké svalové partie.

TRX pro začátečníky

Tato lekce je určena všem, kteří chtějí začít pozvolna, zvýšit svoji fyzickou kondici. Tomu je uzpůsobena i délka lekce na 30 minut. Vhodná je též kombinace se třicetiminutovou lekcí břicha, která v našem rozvrhu navazuje.

HEAT + TRX

Zcela unikátní lekce, kdy prvních 30 minut (u některých lekcí 45 minut) tréninku věnujeme HEATu a druhou část speciálně upravenému tréninku na systému TRX (30 minut). Intenzita této lekce je vyšší než u klasické lekce, ale není důvod se jí obávat. I úplný začátečník na TRX si lekci užije. Naši lektoři Vám s tím pomohou.