H.E.A.T. Program

Skupinová lekce založená na nejpřirozenějším pohybu, chůzi. Lekce je podkreslena vhodnou hudbou, která společně s instruktorem vytváří ideální prostředí pro klidné cvičení s maximálním efektem redukce hmotnosti. Lekce je určena v podstatě komukoliv bez ohledu na věk, či trénovanost. Pomáhá nejen redukovat zásobní tuk a získávat fyzickou kondici, ale i správně pochopit intenzitu zátěže, která je vhodná při aerobním tréninku.

„HEAT Program je součástí našich center mnoho let a za tu dobu jsme dokázali tuto unikátní aktivitu správně uchopit. Intenzita zátěže, klidná atmosféra a zcela individuální přístup je kombinace, která lidem pomáhá plnit své cíle. Je to základní stavební prvek naší Poradny životního stylu a v našich obou centrech v Šumperku a Olomouci pomohl více jak 600ti lidem.“ Mgr. Tomáš Hýna

V naší nabídce jsou následující typy lekcí:

 

HEAT

Lekce zaměřená na základní cíl – redukce hmotnosti. Může ji skutečně absolvovat kdokoliv, bez ohledu na věk a fyzickou kondici. V našem rozvrhu lze za takovou lekci považovat všechny lekce o délce 45 minut. Instruktor Vám pomůže správně hlídat zátěž během lekce.

 

HEAT + TRX

Zcela unikátní lekce, kdy prvních 30 minut (u některých lekcí 45 minut) tréninku věnujeme HEATu a druhou část speciálně upravenému tréninku na systému TRX (30 minut). Intenzita této lekce je vyšší než u klasické lekce, ale není důvod se jí obávat. I úplný začátečník na TRX si lekci užije. Naši lektoři Vám s tím pomohou.

 

HEAT + břicho

Další skvělá lekce, kdy prvních 30 minut (u některých lekcí 45 minut) tréninku věnujeme HEATu a druhou část trvající 30 minut se zaměříme na posílení středu těla. Silové cvičení celkově podporuje spalování tuků a zároveň tvarování postavy. Vyzkoušejte a posoudíte sami.