Cvičení nejen na míčích

Lekce probíhají na certifikovaných gymballech (gymnastických míčích) v pěkném klidném prostředí za doprovodu příjemné hudby. Obsahují prvky aerobních aktivit, mírného posilování a důkladného zaměření na správné dýchání. Na konci lekce se zaměřují na relaxaci, uvolnění, uvědomění sebe sama a miminka v bříšku. Všechny tyto aktivity vedou ke zpříjemnění celého těhotenství, k přípravě na porod a ke zvládnutí náročného šestinedělí. Bonusem na každé lekci je pro budoucí maminky dostatečná dávka endorfinů. Veškeré cvičení je dobrovolné, maminky nejsou do ničeho nuceny.

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období v životě každé ženy. Naše tělo prochází mnoha fyzickými změnami, proto jsou lekce zaměřeny na posílení problemových partií.

Důležité je zůstat fit a v pohodě, protože pozitivní naladění hraje nezastupitelnou roli v přípravě na nastávající porod a jeho zvládnutí bez zbytečného stresu či napětí. Naučíme se také relaxovat a vnímat naše tělo.

Cvičit budeme s pomocí vlastní váhy, balančního míče tzv. overballu, klasického gymballu a činek. Na závěr lekce si vyzkoušíme úlevové polohy a dýchání potřebné k porodu.

Přijďte si zpříjemnit chvilky s miminkem v bříšku. Těším se na naše setkání v příjemném prostředí Fit Zone.

Porodní asistentka Simona Orsáková.