Simona Orsáková

Vzdělání:Vzdělání: Střední zdravotnická škola (Zdravotnický asistent), Fakulta zdravotnických věd (Porodní asistentka), navazující magisterský obor Učitelství pro střední zdravotnické školy, Instruktor kondičního posilování, Lektor pro cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové, mimo to jsem absolvovala kurzy cvičení pro ženy v těhotenství a po porodu a kurzy pánevního dna.

Zájmy:Turistika, sport, rodina, běh/chůze, pečení, cestování, objevování všeho nového.

Simona Orsáková

O mně

Cvičení pro těhotné maminky, které zde lektoruji, jsem si velice oblíbila. Líbí se mi, že do něj mohu také vnést i něco ze svých zkušeností, které jsem získala během své praxe. Mám ráda práci porodní asistentky a tak mě těší, když vidím spokojené těhulky, které mohu pravidelně potkávat každou středu ve světě Fitzone.

Také jsem si rozšířila i obzory týkající se cvičení v poporodním období. Svoji dceru jsem nosila v nosítku/šátku a byla tehdy neodložitelné dítko, tak bych ráda nabídla i cvičení pro maminky, které jsou v podobné situaci anebo chtějí mít neustálý kontakt se svým dítětem, jak s šátkem či bez něj.

V případě zájmu se mohou těhotné ženy a ženy po porodu na mě obrátit s individuální konzultací. Ráda s Vámi proberu vše kolem porodu a šestinedělí s podporou plného kojení.

Budu se na Vás těšit

Simona

Dovednosti

Cvičení před a po porodu
100%
Porodní asistentka
100%